Komitet budowy kościoła w Radzanowie – 1929 rok

W ostatnio wydanym numerze Radzanowskich Zeszytów Historycznych nr 5 zamieszczono fotografię z roku 1929 przedstawiająca członków Komitetu budowy  kościoła parafialnego w Radzanowie wraz z ks. Józefem Jagodzińskim – proboszczem. Zdjęcie pochodzi z albumu G. Orzechowskiego. Jednak nie wszystkie osoby uwiecznione, zostały zidentyfikowane z imienia i nazwiska.

Dlatego zwracam się w imieniu zespołu redakcyjnego RZH z prośbą o pomoc w ustaleniu, kto znajduje się na zdjęciu. W komentarzu proszę napisać nr i o który rząd chodzi oraz krótką  informację potwierdzającą

W   I rzędzie od lewej siedzą:1.?,2.?  3. ks. Józef Jagodziński – proboszcz ,                  4. Franciszek Bartkowski – skarbnik 5. Adam Śliwiński – wójt, 6.?

W   II rzędzie od lewej stoją: 1.?, 2. Leopold Orzechowski,3.?, 4. ?, 5?, 6.?        7. Mieczysław Bońkowski, 8. Tomasz Śliwiński