Wizja nowego oblicza Radzanowa szansą na rozwój gminy

Wizja nowego oblicza Radzanowa szansą na rozwój gminy

    W poniedziałkowy wieczór 25.11.2019 roku odbyło się spotkanie dotyczące projektu przebudowy placu Marszałka Piłsudskiego w Radzanowie.Koncepcja opracowana została przez Jerzego Heymera oraz jego syna Jana Heymera  ze STUDIA A . Panowie przedstawili wizję jaką można zastosować w tak unikatowym założeniu przestrzennym jakim jest  centralny plac.

  Przybyli na spotkanie mieszkańcy włączyli się w ożywioną dyskusję dotyczącą zaproponowanej wersji przebudowy oraz obecnego stanu. Głos zabierał Wójt Gminy ukazywał w nim jak ważnym czynnikiem jest wykorzystanie możliwości jaka nałożyła się wraz z przewidywanymi pracami w ciągu drogi powiatowej przebiegającej przez radzanowski rynek. Mieszkańcy wyrażają swoją opinie zgodni byli w jednym , że już najwyższy czas by oblicze tej północno mazowieckiej miejscowości zmieniło się wreszcie.

Dlatego zwracam się w tym miejscu do mieszkańców Radzanowa i nie tylko, o wspieranie tej idei, by nasza miejscowość wreszcie odzyskała należyty blask , stając się jedną z wizytówek Mazowsza.

1. Ogólna wizja przebudowy pl. Piłsudskiego

1. Widok na park i północno -zachodnią pierzeję Rynku

2. Widok na zachodnia cześć Rynku od strony apteki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *